Jdi na obsah Jdi na menu
 


Můj první škraloup

20. 12. 2007
Jednoho večera, přesněji včera 19.12.2007 mě panička pustila z klece na proběhnutí se. Musel jsem prošmejdit každou díru a moc se mi zalíbilopod postelí. Je tam hromada věcí a dá se tam parádně řádit a blbnout. Navíc tam na mě panička nemůže. A ejhle, když tu mi přišel do cesty kabel od lampičky. Trochu jsme ho očuchal a pak olízl. Byl hrozně dobrý. Tak jsem se do něj se vší chutí pustil. Křoupal jsem a křoupal, když tu najednou se ozvala rána, vypadly pojistky a problesklo mi před očima. Rychle jsem odběhl na druhou stranu pod postelí. Začal jít od toho kabelu škaredý smrad. Uslyšel jsem paničku, jak brečí a hystericky vyhrabává věci z podpostele. Když tu našla mě. Vzala mě do náručí, plakala a já jsem u ní tiše seděl. Její táta vytáhl kabel, který byl úplně překouslý a strašně na nás oba křičel. Bylo mi paničky hrozně líto, protože mě vlastním tělíčkem bránila a byla na mě moc hodná. Dal jsem si předsevzetí do nového roku, že už to dělat nebudu.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kralik

(terouš, 20. 2. 2010 11:52)

co udělat než koupíme kralika?

Elisce

(panička, 21. 12. 2007 10:29)

ja to samozrejme vim, to si jen delam drobne iluze ze bych mela doma hodneho usacka a ne hyperaktivni trdlo, ktere stejne miluju nejvic na svete :-)

Taková malá slibotechna:)

(Eliška (z králíků.cz), 21. 12. 2007 10:28)

Promiň, na poprvé jsem zmáčkla omylem Enter. No hele nechci ti kazit radost, ale mám takový poict, že jestli mu dáš příležitost, tak si do kabelu kousne znovu a na nějaké předsevzetí hodí bobek. :) (Ale to je jen moje zkušenost) :)

 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>